Delta DIN Rail 24V/40A, CLIQ M, High efficiency
Cena srp (brutto)
2 251,93 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 40A
Moc (W): 960
Pełna specyfikacja
Opis
Napięcie zasilania: 85-264Vac
Napięcie wyjściowe: 24V
Wydajność prądowa zasilacza: 40A
Moc zasilacza: 960W
Power Boost of 150% up to 7 seconds
Wymiary: 124 x 125 x 133.6 mm
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 40A |
| Moc (W) | 960 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | I |
| PFC | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | > 150% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | < 32V |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |