LED module for signage, Side-light PROFFESIONAL 11x40deg, 24V/3W/390lm, 6000K medium size
Cena srp (brutto)
23,16 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 24V
Lm/W: 130,00
ilość diod: 3
kąt świecenia: 11 x 40°
Pełna specyfikacja
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 24V |
| Lm/W | 130,00 |
| ilość diod | 3 |
| kąt świecenia | 11 x 40° |
| Moc Łańcucha | 120W |
| Ilość w łańcuchu | 40 szt |
| Moc (W) | 3W |
| Gwarancja | 7 lat |
| Załączniki |