Driver prądowy 700mA/24-48V, CC,PFC, IP67 plastic
Cena srp (brutto)
69,30 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED
Prąd wyjściowy: 700 mA
Moc (W): 35
Zakres napięcia wyjściowego: 24 ÷ 48V
Pełna specyfikacja
Opis
■Features:
• Constant current design
• Built-in active PFC function
• Universal AC input / Full range
• Protections: Short circuit
• Cooling by free air convection
• 100% full load burn-in test
• Isolation class II
• UL1310 Class 2 power unit, pass LPS
• Fully encapsulated with IP67 level
• Constant current design
• Built-in active PFC function
• Universal AC input / Full range
• Protections: Short circuit
• Cooling by free air convection
• 100% full load burn-in test
• Isolation class II
• UL1310 Class 2 power unit, pass LPS
• Fully encapsulated with IP67 level
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Prąd wyjściowy |
|
| Moc (W) | 35 |
| Zakres napięcia wyjściowego | 24 ÷ 48V |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| PFC | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Prąd upływu (maks.) | 1mA / 240VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zakres Temperatury pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ 80°C / 10 ÷ 95% |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Wytrzymałość izolacji | WE/WY: 3kVAC |
| Rezystancja Izolacji | WE/WY: 100MΩ/500VDC/25°C/70 |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | 149 x 32 x 28 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Montaż | nawierzchniowy |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |