LED module 12V 0.3W 1x2835 with 160-degree lenses, 6500K white color CRI>80
Cena srp (brutto)
0,60 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 12V
Lm/W: 80,00
ilość diod: 1
kąt świecenia: 160°
Pełna specyfikacja
Opis
- Wbudowana soczewka 160°
- Łańcuch po 50 szt.
- Szczelne IP 67, odlewane wtryskowo
- Wewnętrzna stabilizacja prądu (CC)
- Wbudowana płytka radiatora
- 5 lat gwarancji
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 12V |
| Lm/W | 80,00 |
| ilość diod | 1 |
| kąt świecenia | 160° |
| Moc Łańcucha | 15W |
| Ilość w łańcuchu | 50 szt |
| Moc (W) | 0,3W |
| Gwarancja | 5 lat |
| Załączniki |