Delta DIN Rail, CLIQ II, DC-UPS Battery Charger 40A
Cena srp (brutto)
291,90 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 40A
Moc (W): 960
Pełna specyfikacja
Opis
Napięcie zasilania : 23-28Vdc
Napięcie wyjściowe: 24V
Wydajność prądowa: 40A
Moc zasilacza: 960W
Wymiary: 121 x 50 x 117.3 mm
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 40A |
| Moc (W) | 960 |
| Dimming |
|
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 42-52V |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | 29.5-30.5 V |
| Normy odporności EMC |
|
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |
| Programowalny | Nie |