Delta DIN Rail 24V/10A, CLIQ M, High efficiency
Cena srp (brutto)
948,32 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 10A
Moc (W): 240
Pełna specyfikacja
Opis
Napięcie zasilania: 85-276Vac
Napięcie wyjściowe: 24V
Wydajność prądowa zasilacza: 10A
Moc zasilacza: 240W
Power Boost of 150% up to 7 seconds
Wymiary: 124 x 60 x 117 mm
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Moc (W) | 240 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | I |
| PFC | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | >150% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie termiczne | Automatyczny powrót do normalnej pracy |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | 28.8 – 35.2 V |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 5 lat |
| Programowalny | Nie |