Delta DIN Rail, CHROME, DC UPS Battery Charger 10A,
Cena srp (brutto)
160,08 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy, Zasilanie gwarantowane
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 10A
Moc (W): 240
Pełna specyfikacja
Opis
Napięcie zasilania : 23-28Vdc
Napięcie wyjściowe: 24V
Wydajność prądowa: 10A
Moc zasilacza: 240W
Wymiary: 91 x 71 x 55.6 mm
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Moc (W) | 240 |
| Dimming |
|
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | <18A |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | <33V |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |
| Programowalny | Nie |