GLP: 24V/6.3A/151.2W enclosed PSU, PFC, Uin = 85-305VAC / 120-430VDC, Cover for terminal block
Cena srp (brutto)
163,39 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Moc (W): 150 W
Dimming: Nie
Pełna specyfikacja
Opis
■ Features:
• Universal AC input / Full range
• Built-in active PFC function
• Remote ON-OFF control
• Protections: Over current / Short circuit / Over Voltage / Over temperature
• Compact size with a low 1U profile
• LED indicator for power on
• Wide range of operating temperature range: -30°C to +70°C
• Operating altitude up to 5000m
• Universal AC input / Full range
• Built-in active PFC function
• Remote ON-OFF control
• Protections: Over current / Short circuit / Over Voltage / Over temperature
• Compact size with a low 1U profile
• LED indicator for power on
• Wide range of operating temperature range: -30°C to +70°C
• Operating altitude up to 5000m
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Moc (W) | 150 W |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | I |
| PFC | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wymiary (L x W x H) | 179 x 99 x 30mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | nawierzchniowy |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |