GLP: 12V/50A/600W enclosed PSU, PFC, Uin = 80-270VAC / 110-390VDC, Cover for terminal block
Cena srp (brutto)
609,40 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 50A
Moc (W): 600
Pełna specyfikacja
Opis
■ Features:
• Universal AC input / Full range: 80÷277VAC or 110÷390VDC
• Built-in active PFC function
• Protections: Over current / Short circuit / Over Voltage / Over temperature
• Low no load power consumption, high efficiency
• Base plate with conformal coating
• Wide range of operating temperature range: -40°C to +70°C
• Remote sense compensation, remote ON/OFF function
• Built-in 5V/1A standby output
• Universal AC input / Full range: 80÷277VAC or 110÷390VDC
• Built-in active PFC function
• Protections: Over current / Short circuit / Over Voltage / Over temperature
• Low no load power consumption, high efficiency
• Base plate with conformal coating
• Wide range of operating temperature range: -40°C to +70°C
• Remote sense compensation, remote ON/OFF function
• Built-in 5V/1A standby output
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 50A |
| Moc (W) | 600 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| PFC | Tak |
| Moc w stanie bez obciążenia (typ. / max.) | 0.5 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 110 ÷ 160% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | max 16.5V |
| Zakres Temperatury pracy | -40°C ÷ +70°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ +85°C, 5 ÷ 95% RH |
| Wytrzymałość izolacji | IN/OUT: 4000VAC |
| Rezystancja Izolacji | IN/OUT: ≥ 50MΩ / 500VDC |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | 101.6 x 203.1 x 40.5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Montaż | nawierzchniowy |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |