12V/2A/24W, adapter horyzontalny, biały, gniazdo AC:CEE 7/16. wtyk 2.1x5.5mm prosty
Cena srp (brutto)
35,23 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED, Zasilacz przemysłowy, Zasilacz wtyczkowy / dekstop
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 2A
Moc (W): 24
Pełna specyfikacja
Opis
| Wtyczkowy zasilacz impulsowy 12V/2A/24W z wtykiem DC - 2.1x5.5 |
| Uniwersalny zakres napięcia wejściowego |
| Typ dogniazdkowy, II klasa ochronności |
| Zgodność z ErP step II / CEC level VI |
| Niski pobór mocy w stanie bez obciążenia P < 0.10W |
| Zabezpieczenia: Przeciążeniowe / Zwarciowe/ Nadnapięciowe |
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 2A |
| Moc (W) | 24 |
| Dimming |
|
| Stabilizacja Uwy w zależności od zmian Uwe | ± 5% |
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 2.2A-4A |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zakres Temperatury pracy | -5°C ÷ +40°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ 85°C, 5 ÷ 90% RH |
| Wytrzymałość izolacji | IN/OUT: 3.6kVAC |
| Rezystancja Izolacji | IN/OUT: 50MΩ/500VDC/25°C/70% |
| Normy emisji EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | 69.4x30x64.1mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Montaż | Wtyczkowy |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |