24V/1A/24W, adapter biały, gniazdo AC:CEE 7/16. wtyk 2.1x5.5mm prosty
Cena srp (brutto)
33,67 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz wtyczkowy / dekstop
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 1A
Moc (W): 24W
Pełna specyfikacja
Opis
| Wtyczkowy zasilacz impulsowy 24V/1A/24W z wtykiem DC - 5.5x2.1 |
| Uniwersalny zakres napięcia wejściowego |
| Typ dogniazdkowy, II klasa ochronności |
| Zgodność z ErP step II / CEC level VI |
| Niski pobór mocy w stanie bez obciążenia P < 0.075W |
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 1A |
| Moc (W) | 24W |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| PFC | Nie |
| Moc w stanie bez obciążenia (typ. / max.) | 0,1W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 105-200% prądu nominalnego |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | 28-32V |
| Zakres Temperatury pracy | -5°C ÷ 40°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ 85°C, 5 ÷ 95% RH non-condensing |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | 69.4x 30.0 x 64.1mm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Montaż | Wtyczkowy |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |