Delta DIN Rail 12V/10A, FORCE-GT, high efficency, high power density
Cena srp (brutto)
268,58 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 10 A
Moc (W): 120 W
Pełna specyfikacja
Opis
Delta DIN Rail 12V/10A, FORCE-GT, high efficency, high power density
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Moc (W) | 120 W |
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | I |
| PFC | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |