Delta DIN Rail 24V/10A, FORCE-GT, high efficency, high power density, 3Ph input
Cena srp (brutto)
607,21 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 10 A
Moc (W): 240 W
Pełna specyfikacja
Opis
Delta DIN Rail 24V/10A, FORCE-GT, high efficency, high power density, 3Ph input
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Moc (W) | 240 W |
| Zakres napięcia wejściowego AC | 3-Phase |
| Klasa ochronności | I |
| PFC | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |