Adapter 6V/1A/6W white, horizontal, AC inlet: CEE 7/16; DC plug: 2,1/5,5 (+)
Cena srp (brutto)
24,59 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz wtyczkowy / dekstop
Napięcie wyjściowe: 6V DC
Prąd znamionowy: 1
Moc (W): 6
Pełna specyfikacja
Opis
Adapter 6V/1A/6W white, horizontal, AC inlet: CEE 7/16; DC plug: 2,1/5,5 (+)
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 6V DC |
| Prąd znamionowy | 1 |
| Moc (W) | 6 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| PFC | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Automatyczny powrót do normalnej pracy |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Automatyczny powrót do normalnej pracy |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie termiczne | Automatyczny powrót do normalnej pracy |
| Zakres Temperatury pracy | 0°C ÷ 45°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -20°C ÷ 85°C, 5 ÷ 90% RH non-condensing |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 3 lata |
| Montaż | Wtyczkowy |
| Programowalny | Nie |