12V/7.5A/90W DC PLUG 2.1x5.5mm
Cena srp (brutto)
134,50 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz wtyczkowy / dekstop
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 7.5A
Moc (W): 90
Pełna specyfikacja
Opis
| Biurkowy zasilacz impulsowy12V/7.5A/90W z wtykiem DC - 5.5x2.1mm |
| Uniwersalny zakres napięcia wejściowego |
| Typ biurkowy, I klasa ochronności |
| Zgodność z ErP step II / CEC level VI |
| Niski pobór mocy w stanie bez obciążenia P < 0.21W |
| Zabezpieczenia: Przeciążeniowe / Zwarciowe/ Nadnapięciowe |
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 7.5A |
| Moc (W) | 90 |
| Dimming |
|
| Stabilizacja Uwy w zależności od zmian Uwe | ± 5% |
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | 8.22A-13.5A |
| Zakres Temperatury pracy | -5°C ÷ 40°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ 85°C, 5 ÷ 90% RH |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Wytrzymałość izolacji | IN/OUT: 1.5kVAC |
| Rezystancja Izolacji | IN/OUT: 100MΩ/500VDC/25°C/70% |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | 42.3 x 60.3 x 33.2mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Montaż | Desktop |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |