MW POWER LED driver 24V 2.5A / 60W High PFC, Ultra-thin, metal case IP67, 100-277VAC
Cena srp (brutto)
165,98 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 24V DC
Prąd znamionowy: 2.5A
Moc (W): 60
Pełna specyfikacja
Opis
• Zasilacz stałonapięciowy
• Europejski zakres wartości napięcia wejściowego
• Zabezpieczenia: Przeciążeniowe / Zwarciowe / Nadnapięciowe / Termiczne
• Wbudowany aktywny układ PFC
• klasa ochronności IP67
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Prąd znamionowy | 2.5A |
| Moc (W) | 60 |
| Dimming |
|
| Stabilizacja Uwy w zależności od zmian Uwe | ± 1% |
| Zakres napięcia wejściowego AC | Europejski |
| Klasa ochronności | I |
| PFC | Tak |
| Moc w stanie bez obciążenia (typ. / max.) | 0.5W |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Prąd upływu (maks.) | <0.5mA |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 110 ÷ 150% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | 26.4V÷36V |
| Zakres Temperatury pracy | -30°C ÷ +50°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ +80°C, 10 ÷ 95% RH |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Wytrzymałość izolacji | WE/GND - WY/GND: 3750VAC |
| Rezystancja Izolacji | WE/GND, WY/GND: ≥ 100MΩ / 500VDC 25°C / 70%RH |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | 204 x 47 x 20.5mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |