LED Module 12V/0.72W/106lm, center-center 97mm, prismatic lens 165deg, 6500K
Cena srp (brutto)
2,71 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 12V
Rodzaj: Moduł LED i akcesoria
Lm/W: 147,00
ilość diod: 2
Pełna specyfikacja
Opis
• luminous efficacy 147 lm/W
• energy-efficient
• for indoor and outdoor use
• 20 pcs in chain
• patent ultra-thin lens and module thintechnology
system solution design
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 12V |
| Rodzaj |
|
| Lm/W | 147,00 |
| ilość diod | 2 |
| kąt świecenia | 165 |
| Moc Łańcucha | 14.4W |
| Ilość w łańcuchu | 20 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Moc (W) | 0,76 |
| Color Temp. | W |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Załączniki |