LED module for signage, Side-light PROFFESIONAL 11x40deg, 12V/1,3W/140lm 6000K small size
Cena srp (brutto)
3,38 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 12V
Lm/W: 106,00
ilość diod: 3
kąt świecenia: 11 x 40°
Pełna specyfikacja
Opis
- Dedykowany dla kasetonów dwustronnych
- Wbudowana soczewka 11 x 40st , zewnętrzne soczewki zakończone łukami
- Redukcja ciemnych rogów i ciemnych linii w podświetleniu
- Łańcuch 40 szt.
- Szczelne IP 67, odlewane wtryskowo
- Wewnętrzna stabilizacja prądu (CC)
- Diody Phillips Lumileds
- 7 lat gwarancji
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 12V |
| Lm/W | 106,00 |
| ilość diod | 3 |
| kąt świecenia | 11 x 40° |
| Moc Łańcucha | 52,8W |
| Ilość w łańcuchu | 40 szt |
| Moc (W) | 1,32W |
| Gwarancja | 7 lat |
| Załączniki |