LED module 12V 0.36W 1x2835 with 160 degree lens, White 6500K
Cena srp (brutto)
2,19 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 12V
Lm/W: 100,00
ilość diod: 1
kąt świecenia: 160°
Pełna specyfikacja
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 12V |
| Lm/W | 100,00 |
| ilość diod | 1 |
| kąt świecenia | 160° |
| Moc Łańcucha | 15W |
| Ilość w łańcuchu | 50 szt |
| Moc (W) | 0,025W |
| Gwarancja | 5 lat |
| Załączniki |