moduł LED 1x3030 semafor 12v 1.4W z soczewką 56x12st. cięcie co 1 diodę, barwa 6000-8000K
Cena srp (brutto)
4,65 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 12V
Lm/W: 100,00
ilość diod: 1
kąt świecenia: 56° x 12°
Pełna specyfikacja
Opis
moduł LED 1x3030 semafor 12v 1.4W z soczewką 56x12st. cięcie co 1 diodę, barwa 6000-8000K
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 12V |
| Lm/W | 100,00 |
| ilość diod | 1 |
| kąt świecenia | 56° x 12° |
| Moc Łańcucha | 43,2W |
| Ilość w łańcuchu | 30 szt |
| Moc (W) | 1,44W |
| Gwarancja | 5 lat |
| Załączniki |