Delta DIN Rail 12V/4.A, SYNC, NEC Class 2
Cena srp (brutto)
155,66 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 4A
Moc (W): 48
Pełna specyfikacja
Opis
Napięcie zasilania: 85-264Vac
Napięcie wyjściowe: 12V
Wydajność prądowa zasilacza: 4A
Moc zasilacza: 48W
Wymiary: 75 x 30 x 89.5 mm
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 4A |
| Moc (W) | 48 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 105~120% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | < 18.7 V |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |
| Programowalny | Nie |