Delta DIN Rail 48V/5A, LYTE II
Cena srp (brutto)
291,90 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 48V DC
Prąd znamionowy: 5A
Moc (W): 240
Pełna specyfikacja
Opis
Napięcie zasilania: 90-264Vac
Napięcie wyjściowe: 48V
Wydajność prądowa zasilacza: 5A
Moc zasilacza: 240W
Wymiary: 123.6 x 40 x 116.8 mm
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 48V DC |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Moc (W) | 240 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 105~150% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | < 64.8 V |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 3 lata |
| Montaż | DIN |
| Programowalny | Nie |