MW Power 15W 12V/1.25A round power supply, IP67
Cena srp (brutto)
29,37 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 1.25 A
Moc (W): 15 W
Pełna specyfikacja
Opis
■ Features:
• Constant Voltage design
• Universal AC Input Voltage - full range
• Protections: Overload / Shortcircuit / Overvoltage / Overtemperature
• can be installed in junction can Fi = 60mm
• IP66
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Specyfikacja | |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 1.25 A |
| Moc (W) | 15 W |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zakres Temperatury pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ +80°C, 5 ÷ 95% RH non-condensing |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Wytrzymałość izolacji | IN/OUT: 1500VAC / 10mA, 60s |
| Rezystancja Izolacji | I/P-O/P:100MΩ / 500VDC / 25℃ / 70%RH |
| Normy emisji EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 2 lata |