POS05100A-H - Zasilacz wtyczkowy 5V/1A/ 5W, czarny, obudowa horyzontalna, wtyk DC 2.1x5.5
Cena srp (brutto)
19,13 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED, Zasilacz przemysłowy, Zasilacz wtyczkowy / dekstop
Napięcie wyjściowe: 5V DC
Prąd znamionowy: 1A
Moc (W): 5
Pełna specyfikacja
Opis
Uniwersalne wejście AC / pełny zakres
- Zgodność z ErP step II / CEC level VI
- Pobór mocy bez obciążenia P < 0,075W
- Zabezpieczenia: Przeciążenie / Zwarcie / Przepięcie
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Specyfikacja | |
| Napięcie wyjściowe | 5V DC |
| Prąd znamionowy | 1A |
| Moc (W) | 5 |
| Dimming |
|
| Stabilizacja Uwy w zależności od zmian Uwe | ± 1% |
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 105-200% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zakres Temperatury pracy | 0°C ÷ 45°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -20°C ÷ 85°C, 5 ÷ 90% RH |
| Wytrzymałość izolacji | IN/OUT: 3.6kVAC |
| Rezystancja Izolacji | IN/OUT: 50MΩ/500VDC/25°C/70% |
| Normy emisji EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Montaż | Wtyczkowy |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |