Delta DIN Rail 12V/7.1A, Chrome II
Cena srp (brutto)
163,47 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz DIN, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 7.1A
Moc (W): 85.2
Pełna specyfikacja
Opis
■ Features:
• Class II, Double Isolation (No Earth connection is required)
• Supports universal AC input voltage and DC input voltage
• Mechanical dimensions are designed to meet DIN 43880 for building automation
• Low no load power consumption and compliance with DOE VI efficiency standard
• NEC Class 2 / Limited Power Source (LPS) certified
• Over Voltage Category III
• Class II, Double Isolation (No Earth connection is required)
• Supports universal AC input voltage and DC input voltage
• Mechanical dimensions are designed to meet DIN 43880 for building automation
• Low no load power consumption and compliance with DOE VI efficiency standard
• NEC Class 2 / Limited Power Source (LPS) certified
• Over Voltage Category III
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 7.1A |
| Moc (W) | 85.2 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 8A max |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Wyłączenie nap. wyjściowego, automatyczny powrót po ustąpieniu przyczyny |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe (zakres) | <18V |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Gwarancja | 5 lat |
| Montaż | DIN |
| Programowalny | Nie |