MW Power 45W 12V/3.75A round power supply, IP67
Cena srp (brutto)
78,41 złDostępność:

Rodzaj: Zasilacz, Zasilacz LED, Zasilacz przemysłowy
Napięcie wyjściowe: 12V DC
Prąd znamionowy: 3.75A
Moc (W): 45
Pełna specyfikacja
Opis
■ Features:
• Constant Voltage design
• Universal AC Input Voltage - full range
• Protections: Overload / Shortcircuit / Overvoltage / Overtemperature
• can be installed in junction can Fi = 60mm
• IP67
Specyfikacja
| Rodzaj |
|
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Prąd znamionowy | 3.75A |
| Moc (W) | 45 |
| Dimming |
|
| Zakres napięcia wejściowego AC | Uniwersalny |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Zabezpieczenie zwarciowe | Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zabezpieczenie nadprądowe / przeciążeniowe | Typ: Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zab. nadprądowe/przeciążeniowe (zakres) | 110% |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu zasilania. |
| Zabezpieczenie termiczne | Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. |
| Zakres Temperatury pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Temperatura i wilgotność składowania | -40°C ÷ +70°C, 20 ÷ 90% RH |
| Normy Bezpieczeństwa |
|
| Wytrzymałość izolacji | 1500Vac 10mAMax/60second |
| Rezystancja Izolacji | IN/OUT: ≥100MΩ / 500VDC |
| Normy emisji EMC |
|
| Normy odporności EMC |
|
| Prąd harmonicznych |
|
| Wymiary (L x W x H) | Ø50mm x 23mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Programowalny | Nie |
| Załączniki |