Listwa LED 24V 18,4W 134lm soczewki 15x45st. barwa biała 6500K
Cena srp (brutto)
98,01 złDostępność:

Napięcie zasilania DC: 24V
Rodzaj: Moduł LED i akcesoria
Lm/W: 134,00
ilość diod: 9
Pełna specyfikacja
Opis
RB-3030-9W-LENS15X45
Specyfikacja
| Napięcie zasilania DC | 24V |
| Rodzaj |
|
| Lm/W | 134,00 |
| ilość diod | 9 |
| kąt świecenia | 15x45 |
| Moc Łańcucha | 18.4W |
| Ilość w łańcuchu | 9 |
| Moc (W) | 18.4W |
| Color Temp. | W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Załączniki |